Katalog jaro-léto 2019

Prohlédněte si naší nejnovější kolekci vycházkové, domácí, zdravotní a dětské
obuvi

Prohlédnout

Katalog podzim-zima 2019

Prohlédněte si naší nejnovější kolekci vycházkové, domácí, zdravotní a dětské obuvi

Prohlédnout

Vážený zákazníku

Firma Rogallo je na evropském trhu již 23 let. Jsme dynamická firma se širokým sortimentem výrobků. Naše domácí, zdravotní a dětská obuv, kožená galanterie a nové produkty jako dveřní zavírače aj. prodáváme úspěšně u nás i v zahraničí.

Pravidelně se účastníme mezinárodních výstav a veletrhů, dále veletrhu KABO v Brně, Tori v Praze a Olomouci dále výstav České obuvnické a kožedělné asociace v Hradci Králové, Plzňi a Českých Budějovicích. Pokud nás chcete navštívit osobně a prohlédnout si naše zboží ve firemní vzorkovně, domluvte si prosím schůzku na některém z kontaktních telefonů a e-mailů.

Stránky s obuví jsou určeny převážně pro velkoobchodní zákazníky, dnes více než 1.000 spolupracujících. Chcete-li znát obchodní ceny obuvi, je třeba si ceník vyžádat e-mailem na kontakt@rogallo.cz. Nové zákazníky prosíme předem o výpis z registru, nebo živnostenský list.

Firmu jsme začali budovat v roce 1990 doslova od základů, v posledních letech se rozšířila ještě o ubytovací služby - penzion. Sídlíme v atraktivní lokalitě, na místě s kouzelným výhledem do kraje Boženy Němcové z něhož vystupuje majestátní panorama Orlických hor. Rozhodli jsme se toho využít a vybudovali ubytovací rodinný penzion. Nyní s deseti apartmány ve čtyřech samostatných budovách v rozsáhlé a uzavřené zahradě. K pohodlnému ubytování nabízíme: saunu, fitnes, bazén, tenisový kurt, bar, vinný sklep, půjčovnu kol aj.

Obchod nabízí: obuv domácí, obuv vycházkovou, dětskou, bačkory a pantofle.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem obchodu.

Katalog e-mailem

Chcete-li být automaticky upozorňování na nové kolekce, zadejte prosím kontaktní e-mail níže.

Dále z naší nabídky